1. Formularz
  2. Instrukcja
Język
Imię
Nazwisko
Adres e-mail
Tel. komórkowy
Ulica i nr domu
Kod pocztowy
Miejscowość
Data urodzenia
Płeć
Jaki rodzaj języka Cię interesuje?
Jaki tryb nauki Cię interesuje?
Kiedy chciałbyś się uczyć?
Uwagi:
Zgoda na otrzymywanie maili
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez iSchool English Language Centre moich danych osobowych w celach związanych z rejestracją na kurs językowy.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez iSchool English Language Centre.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymywania informacji handlowych przez iSchool English Language Centre.
Dzięki rejestracji online możesz zostać naszym studentem bez wychodzenia z domu. Sam proces rejestracji zajmuje tylko kilka minut, jest całkowicie darmowy i do niczego nie zobowiązuje. Natomiast dzięki niemu określisz swoje oczekiwania dotyczące kursu typu: rodzaj kursu czy czas kiedy chciałbyś mieć zajęcia. Jest to szczególnie ważne jeśli szukasz kursów w trybie indywidualnym. Wówczas takie czynniki jak pora dnia czy rodzaj kursu wpływają na cenę. Oprócz tego dowiesz się czy są jakieś wolne miejsca w aktualnie istniejących grupach a także poznasz terminy uruchamiania nowych. Jesteś także na bieżąco informowany o dostępnych promocjach. Ponadto jako zarejestrowany użytkownik serwisu możesz wykonać test kompetencji językowej określający Twój poziom zaawansowania. Rejestracja to najlepszy sposób aby być na bieżąco z naszą ofertą. Zapraszamy.