Merry Christmas!

czwartek, 21 grudzień 2017 00:00

Nadchodzące Święta Bożego Narodzenia niosą ze sobą wiele radości oraz refleksji dotyczących minionego okresu i planów na nadchodzący Nowy rok. W tych wyjątkowych dniach chcemy Państwu życzyć wielu sukcesów i zadowolenia z podjętych wyzwań.

zespół iSchool Language Center 

Wydłużamy czas

niedziela, 24 wrzesień 2017 10:39

Dłużej, dłużej, dłużej!

Z przyjemnościa informujemy, że wychodząc na przeciw Waszym oczekiwaniom od 2.10 wydłużamy czas pracy sekretariatu.

Witamy po wakacjach.

piątek, 01 wrzesień 2017 00:00

No i już po wakacjach. Mamy nadzieję, że były dla was tak udane jak i dla nas. Jednakże jak to zwykle bywa po czasie lenistwa nadszedł czas ciężkiej pracy i zakasywania rękawów. Mamy nadzieję, że w planowaniu rozkładu dnia na najbliższe

Już tylko 5 dni!

niedziela, 27 sierpień 2017 00:00

Pozostało już tylko 5 dni aby skorzystać z naszej wakacyjnej oferty. To już ostatni dzwonek aby skorzystać z naszych super niskich cen. Przypominamy że wystarczy podpisać umowę do końca miesiąca a potem mamy nawet pół roku* aby dany pakiet godzin wykorzystać. A to oznacza że jeszcze w lutym możesz czuć gorąco tego lata razem z naszą szkołą.

Zniżki w klubie "I'm Fit"

poniedziałek, 08 maj 2017 00:00

Przypominamy o trwającej już dłuższy czas współpracy pomiędzy naszą szkołą a klubem Fitness „I’m Fit” mieszczącym się w naszym bezpośrednim sąsiedztwie przy ul. Piłsudskiego 10.

W rezultacie powstałego programu partnerskiego wszyscy nasi studenci są uprawnieni do 5% zniżki w klubie „I’m fit”.

blog iExperta

poniedziałek, 02 styczeń 2017 00:00

W Nowym Roku dużo nowego także na naszej stronie. Już wkrótce zapraszamy Was do czytania nowego bloga prowadzonego przez naszego iExperta. Na razie postanowiliśmy nie zdradzać kim ten ekspert jest ale zapewniamy iż jest to osoba od lat zajmująca się nauczaniem języków obcych i mająca na swym koncie znaczące sukcesy na tym polu. O czym będzie ten blog?