Zniżki w klubie "I'm Fit"

poniedziałek, 08 maj 2017 00:00

Przypominamy o trwającej już dłuższy czas współpracy pomiędzy naszą szkołą a klubem Fitness „I’m Fit” mieszczącym się w naszym bezpośrednim sąsiedztwie przy ul. Piłsudskiego 10.

W rezultacie powstałego programu partnerskiego wszyscy nasi studenci są uprawnieni do 5% zniżki w klubie „I’m fit”.

Dzień kobiet!

środa, 08 marzec 2017 00:00

W tym szczególnym dniu chcielibyśmy złożyć nasze najserdeczniejsze życzenia wszystkim kobietom świata.
Aby wszystkie fajne dni upływały w żółwim tempie, by co dzień uśmiechał się do Was świat cały, by nigdy nie było porannej pobudki i wiatr wiał co rozwiewa smutki.

No i po feriach

poniedziałek, 30 styczeń 2017 08:00

Ferie, ferie i po feriach. Przypominamy więc wszystkim naszym studentom, iż od dziś to jest od poniedziałku 30.01 wszystkie grupy wracają do normalnego trybu - chyba, że grupy wewnętrznie poczyniły inne ustalenia .

W tym tygodniu ruszają też nowe grupy. Wszyscy studenci rozpoczynający naukę otrzymają mailowe potwierdzenia. Nie zapomnijcie więc sprawdzić dzisiaj swoich skrzynek pocztowych.

Ferie zimowe

piątek, 13 styczeń 2017 00:00

Od poniedziałku ferie a zatem przypominamy naszym studentom, iż szkoła pracuje w tym okresie normalnie. Studenci indywidualni odwołują więc zajęcia tak jak zawsze. Natomiast studenci w grupach muszą ustalić ewentualną przerwę w zajęciach między sobą i zgłosić ją w sekretariacie, mailem lub korzystając z platformy w iStrefie.

Merry Christmas!

wtorek, 20 grudzień 2016 00:00

Nadchodzące Święta Bożego Narodzenia niosą ze sobą wiele radości oraz refleksji dotyczących minionego okresu i planów na nadchodzący Nowy rok. W tych wyjątkowych dniach chcemy Państwu życzyć wielu sukcesów i zadowolenia z podjętych wyzwań.

zespół iSchool Language Center

blog iExperta

poniedziałek, 02 styczeń 2017 00:00

W Nowym Roku dużo nowego także na naszej stronie. Już wkrótce zapraszamy Was do czytania nowego bloga prowadzonego przez naszego iExperta. Na razie postanowiliśmy nie zdradzać kim ten ekspert jest ale zapewniamy iż jest to osoba od lat zajmująca się nauczaniem języków obcych i mająca na swym koncie znaczące sukcesy na tym polu. O czym będzie ten blog?