Najistotniejsze założenia

Poniżej chcielibyśmy przedstawić Wam najważniejsze założenia jakie przyświecały nam tworząc metodę iSchool© i szkołę iSchool English Language Centre. Wierzymy iż właśnie one pozwoliły nam stać się jedną z najlepszych szkół na rynku a na pewno jedyną szkołą, która pozwala naszym studentom w naturalny sposób przyswajać język aby swobodnie używać go na co dzień.

Doskonałe efekty nauki.
Mając na uwadze jak środowisko w jakim się uczymy wpływa na nasze samopoczucie, a tym samym na szybkość przyswajania wiedzy, zajęcia organizujemy we wskazanym przez Ciebie miejscu, np. Twoim domu lub biurze - bo tam właśnie przecież czujesz się pewnie i bezpiecznie. Jeśli jednak wolisz atmosferę szkolną i wyraźnie oddzielasz miejsce nauki od miejsca pracy i wypoczynku zapraszamy do naszej siedziby. Zadbamy abyś poczuł się równie komfortowo.

Maksymalny kontakt z językiem.
Pamiętamy o tym że język obcy najlepiej przyswaja się będąc w 100% narażonym na jego oddziaływanie i dlatego na naszych zajęciach już od pierwszej lekcji mówimy wyłącznie w języku angielskim. Pozwala to, a raczej przymusza naszych studentów aby od początku używali uczonego materiału. Dzięki temu na naszych zajęciach uczysz się szybciej i skuteczniej - bo tego właśnie szukasz, chcesz uczyć się języka aktywnie go używając a my Ci to zapewnimy.

Komfort i wygoda.

"Uczymy tak, jak sami chcielibyśmy być uczeni"