Opinie o nas

facebook&gmail_logoSzukacie najlepszej szkoły językowej na rynku? Znaleźliście nas w Internecie ale nigdy wcześniej o nas nie słyszeliście i nie wiecie czy można nam zaufać? Rozumiemy to doskonale. Wiemy jak ciężko jest przesiać oferty różnych szkół językowych i wybrać tą, która pozwoli zrealizować założone cele językowe. Dlatego postanowiliśmy was przekonać, iż to właśnie My jesteśmy tą szkołą, na którą powinniście się zdecydować. Poniżej znajdziecie wybrane podziękowania i opinie jakie wyrazili nam lub o nas nikt inny jak Nasi studenci – zarówno obecni jak i byli. Wszystkie one są autentyczne a część z nich znajdziecie także na naszym profilu na Facebook-u. Pozostałe zostały nam przesłane drogą mailową.

Od siebie dodamy tylko jeden fakt, który naszym zdaniem najlepiej obrazuje jakość oferowanych przez nas usług. Mianowicie aż 93% naszych studentów decyduje się na przedłużenie współpracy, tzn. że są na tyle zadowoleni z prowadzonych zajęć aby podpisać kolejną umowę i kontynuować realizację swoich celów językowych właśnie z nami. Najlepiej dowodzi to iż nasza metoda jest naprawdę skuteczna i pozwala uczyć się szybko, komfortowo i osiągnąć najważniejszy cel jaki stawia sobie każdy student języka obcego – efektywnie go używać czyli po prostu mówić.

like Magdalena Kuś stars
Bardzo dobra szkoła o nowatorskiej metodzie nauczania, z dużym naciskiem na mówienie, zdecydowanie ułatwiająca szybsze poznawanie języka. Profesjonalni , doświadczeni lektorzy, komfortowe warunki nauczania z dużą elastycznością dostosowania do terminu i czasu uczącego.

like Marek Cichocki stars
Chciałem wyrazić podziękowania dla znakomitych lektorów, którzy wykazali się anielską cierpliwością wobec mojej osoby, a bez ich profesjonalizmu na udałoby mi się osiągnąć celu jakie sobie wcześniej wyznaczyłem. Hats off to you! :)

like Artur Mamos stars
Szkoła godna polecenia! Duży nacisk na mowę, miła atmosfera, małe grupy co niewątpliwie jest zaletą, a poza tym mili lektorzy, dzięki którym chce się chodzić na zajęcia!

like Monika Kajdana stars
Jestem bardzo zadowolona z kursu, fajne podejście do klientów i ciekawie prowadzone zajęcia, dużo mówienia, super atmosfera, sympatyczni lektorzy, gorąco polecam ! ;)

like Ilona Musiał stars
Proszę przekazać lektorom podziękowania za pomoc i cierpliwość jaką mi okazywali. A wszystkim pracownikom szkoły chciałam gorąco podziękować za współpracę. To były dwa lata jedynie pozytywnych doświadczeń. Dzięki.

like Julia Stasio stars
Super szkoła.Jestem bardzo zadowolona.Szybko widać rezultaty. Polecam!

like Leszek Fałek stars
Szkoła w 100% spełnia oczekiwania. Duży nacisk na rozmowy i miła atmosfera na zajęciach w pełni sprzyjają nauce. Zasłużone 5 gwiazdek. Serdecznie polecam.

like Monika Terka stars
Szkoła zupełnie inna niż wszystkie, uczy języka w praktyce. Bardzo polecam zwłaszcza osobą, które chcą nauczyć się mówić lub ćwiczyć mówienie w języku obcym. Ponadto super atmosfera :)

like Marian Krótki stars
Kończę właśnie już czwarty semestr z zamiarem rozpoczęcia następnego. Nie wyobrażam już sobie uczyć się w innej szkole i inną metodą. Wszystko na 5+! Jeśli ktoś się waha to lepszej szkoły nie znajdzie. Polecam!

like Katarzyna Łuczak stars
Świetna szkoła! Kładzie olbrzymi nacisk na mówienie i dzięki temu tzw. bariera językowa bardzo szybko zostaje przełamana. Jestem zachwycona zarówno metodami nauczania jak i indywidualnym podejściem do klienta. Rezultaty nauki widać już po krótkim czasie. Polecam tą szkołę. Daje 100% satysfakcję!!!

like Przemysław Fuks stars
Dziękuję całemu zespołowi. Zarówno administracji jak i lektorom. Nauka w Państwa szkole to czysta przyjemność.

like Katarzyna Strużycka stars
Moim zdaniem najlepsza szkoła w Łodzi, indywidualne podejście do klienta, profesjonalni lektorzy, super materiały, minimum gramatyki, dużo mówienia - dla mnie ekstra!!

like Marek Kreda stars
Gorąco polecam! Duży nacisk na mówienie, bez nudnych wykładów z gramatyki. W końcu nie boję się odezwać :)

like Mariola Kizior stars
Niedawno zaczęłam ale na razie jestem zachwycona. Oby tak dalej :)

like Zuzanna Jedlińska stars
Chciałabym serdecznie podziękować Państwa szkole za współprace przez ostatni rok. To było wspaniałe doświadczenie, które zarówno ja jak i moi koledzy na pewno będziemy ciepło wspominać

like Kinga Pierzyńska stars
Świetna szkoła!

like Zofia Szczecińska stars
Wraz ze wszystkim kolegami w firmie chcieliśmy podziękować za prawdziwie profesjonalnie przeprowadzone szkolenia. Wszyscy jesteśmy pod wrażeniem. Miejmy nadzieję, że w przyszłości będziemy mieli okazję połączyć siły w kolejnych projektach.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za ciepłe słowa.