Logowanie

Ta część przeznaczona jest wyłącznie dla naszych studentów. Tutaj możesz zalogować się do iStrefy i korzystać z jej dobrodziejstw. Po zalogowaniu sprawdzisz co wydarzyło się na zajęciach podczas Twojej nieobecności, zadaną pracę domową, czy plan zajęć a także skontaktujesz się ze szkołą. Ponadto uzyskujesz dostęp do platformy e-learningowej, gdzie możesz wykonać dodatkowe ćwiczenia i testy online. A wszystko to całkowicie darmo. Jeśli jesteś już naszym studentem a jeszcze nie otrzymałeś danych potrzebnych do logowania zgłoś to w sekretariacie lub skontaktuj się z nami drogą mailową.

Czytaj dalej...

Rejestracja

Dzięki rejestracji online możesz zostać naszym studentem bez wychodzenia z domu. Sam proces rejestracji zajmuje tylko kilka minut, jest całkowicie darmowy i do niczego nie zobowiązuje. Natomiast dzięki niemu określisz swoje oczekiwania dotyczące kursu typu: rodzaj kursu czy czas kiedy chciałbyś mieć zajęcia. Jest to szczególnie ważne jeśli szukasz kursów w trybie indywidualnym. Wówczas takie czynniki jak pora dnia czy rodzaj kursu wpływają na cenę. Oprócz tego dowiesz się czy są jakieś wolne miejsca w aktualnie istniejących grupach a także poznasz terminy…

 

Czytaj dalej...

  • Witamy w iPoradniku
    Znajdziecie tutaj mnóstwo praktycznych porad dotyczących typowych problemów z różnymi zagadnieniami gramatycznymi, wątpliwości związanych z prawidłowym użyciem angielskiego słownictwa a także ciągłych i jakże powszechnych dylematów jakie przynosi kwestia poprawnej wymowy. Podzieliliśmy wszystkie zagadnienia na 3 główne kategorie: gramatyka, słownictwo i wymowa (ta ostatnia jest jeszcze w przygotowaniu). Wystarczy wybrać interesujące Was zagadnienie i kliknąć w link aby przejść do żądanego artykułu lub obejrzeć film. Staramy się aby wszystkie objaśnienia…
    Czytaj dalej...

Blog iExperta

Zapraszamy Was do czytania bloga prowadzonego przez naszego iExperta - od lat zajmującego się nauczaniem języków obcych. Możecie tu przeczytać o wszystkim co dotyczy nauki języków obcych zwłaszcza języka angielskiego. Znajdziecie tu porady jak uczyć się szybko i efektywnie, co zrobić aby jak najlepiej wykorzystać pomoce naukowe tradycyjne jak i multimedialne, o tym jak czytać oferty szkół językowych, jak ustanawiać cele aby były realne i nie zniechęcały brakiem efektów. Te i wiele, więcej tematów o których warto wiedzieć ucząc się języków obcych. Życzymy fascynującej lektury.

Czytaj dalej...

iLektor

Ta część witryny przeznaczona jest dla administracji szkoły i lektorów. Umożliwia ona trójstronną komunikację online pomiędzy studentami, lektorami i szkołą. Zastosowanie nowoczesnych metod komunikacji usprawnia współpracę i staje się narzędziem bez którego trudno sobie wyobrazić szkołę językową na miarę XXI-ego wieku. Student rozwiązuje test lub pisze wypracowanie a lektor je sprawdza a wszystko to dzieje się online. Wykorzystanie narzędzi jakie daje współczesna technologia ma też istotny wpływ na proces nauki. Uzupełnia i utrwala wiedzę. Jesteśmy nowocześni dla Was.

Czytaj dalej...